Karácsony a Halong-öbölben, Szilveszter Mui Ne tengerpartján
1 380 000 HUF
/fő
2025.12.22 - 2026.01.04
Utazás:
repülővel, menetrend szerinti járattal, átszállással
Elhelyezés:
helyi 4-os szállodákban, kétágyas szobákban; 1 éj hajón a Halong-öbölben
Ellátás:
reggeli, 4 alkalommal ebéd vagy vacsora, karácsonyi és szilveszteri gálavacsora (italok nélkül), a hajón teljes ellátás
Miért ez az út?
Amennyiben egy különleges év végi utazásra vágyik, ahol a kultúra, a természet és a pihenés tökéletes egyensúlyban találkozik, ez a vietnámi körutazás ideális választás. Barangolja be Hanoi történelmi utcáit, fedezze fel Ho Si Minh-város francia gyarmati örökségét, és élje át Vietnam sokszínűségét és különleges hangulatát.
A karácsonyt a mesés Halong-öbölben ünnepelheti, egy hajón ringatózva, ahol a karsztformák és a csendes víz igazán meghitt környezetet biztosítanak. Tam Coc festői vízi útvonalai, valamint az ősi főváros, Hoa Lu templomai a történelem nyomait idézik. A gasztronómiai élmények is garantáltak: megkóstolhatja Észak és Dél vietnámi konyhájának különlegességeit. A programot kis létszámú csoport, magyar idegenvezető és kényelmes szállások teszik még élvezetesebbé.
Az utazás második felében pihenés következik Mui Ne tengerpartján, ahol homokdűnék, napfény és a Dél-Kínai-tenger látványa várja. Itt, a lágy hullámok mellett búcsúztathatja az óévet, és különleges hangulatban, egzotikus környezetben köszöntheti 2026-ot. A szilveszteri vacsora és az ünnepi hangulat a tengerparton igazán emlékezetes élményt kínál. Ha idén valami mást, valami igazán egyedit keres az ünnepekre, akkor ez az út Önnek szól.
Kis létszámú csoport
UNESCO világörökségi helyszínek
Az aktuális beutazási feltételekről ITT tájékozódhat.
Természeti látnivalók
4 éj pihenés a 4*-os Pandanus Resort tengerparti szállodában, superior deluxe kertre néző szobában, szilveszteri vacsorával
Elutazás a budapesti repülőtérről a magyar nyelvű idegenvezetővel együtt, menetrendszerinti repülőjárattal. Éjszakai átszállás után érkezés Hanoiba a reggeli órákban. Megérkezést követően városnézés veszi kezdetét, amely érinti Ho Chi Minh – a modern Vietnám megalapítójának mauzóleumát, a koloniális stílusú Kormányzói Palotát és az „Egylábú” Pagodát. Következő állomásunk a híres Irodalom Temploma – amelyet 1070-ben alapítottak Konfuciusz tiszteletére, és ahol Vietnam első egyeteme is működött. A program végén transzfer a szállodába, ahol kényelmes pihenés vár ránk a városnézés után. Szállás Hanoiban (1 éj).
Reggeli után elutazunk a Világörökség részévé nyilvánított Halong-öbölbe, Vietnám egyik legszebb természeti látványosságához. Kihajózás a „Leszálló sárkány” smaragdzöld öblébe, melyet kis szigetek (megközelítően 3000 sziget), különleges formájú mészkő sziklaképződmények, barlangok tarkítanak. Ebéd, karácsonyi gálavacsora és szállás a hajón (1éj).
Tervezett szállás:Indochine Cruise Lan Ha - mindegyik kabin erkélyes Ellátás: reggeli, ebéd és vacsora
4. nap (dec. 25.): Halong-öböl - Ninh Binh
A korán kelők gyönyörködhetnek a napfelkeltében, felfrissülhetnek a tai chi órán (részvétel az oktató szabad kapacitásától függ) a fedélzeten vagy reggeli után felfedezhetik az öböl további szépségeit. Kikötés előtt könnyű tízórai (brunch) a fedélzeten, majd a kikötőből transzfer Ninh Binh-be, Vietnám festői szárazföldi öblébe. Éjszaka Ninh Binh-ben (1 éj).
Reggeli után látogatás Hoa Lu városába, amely a 11. században Vietnam ősi fővárosa volt. Itt megtekintjük Dinh és Le király templomát, és megcsodáljuk az ősi idők különleges építészeti stílusát, amely hűen őrzi a múlt emlékeit. Ezt követően hagyományos sampan csónakba szállunk, hogy felfedezzük Tam Coc lenyűgöző vidékét – neve szó szerint „három barlangot” jelent. A tájat gyakran nevezik „szárazföldi Halong-öbölnek”, köszönhetően a monumentális mészkőszikláknak, a titokzatos barlangoknak, a békés vízi utaknak, valamint a rizsföldek és mezők látványának, amely páratlan nyugalmat áraszt. A napunk végén visszautazunk Hanoiba, ahol érkezés után különleges kulturális élmény vár: hagyományos háromkerekű riksa, azaz cyclo segítségével fedezzük fel a város hangulatos óvárosát, keskeny utcáit és nyüzsgő forgatagát. Este az egyedülálló és különleges vízi bábszínház előadást tekintünk meg. Szállás Hanoiban (1 éj).
Reggeli után transzfer a repülőtérre, majd belföldi járattal elutazás Saigonba, hivatalos nevén Ho Chi Minh városába. Érkezés után látogatás a történelmi jelentőségű Újjáegyesítési Palotában, amely a vietnámi háború végét szimbolizálja, és egykor az elnöki rezidenciaként szolgált. A program folytatásaként megállunk a Notre Dame-katedrális előtt, amely Ho Si Minh-város egyik legszebb és legjellegzetesebb francia építésű temploma. Innen átsétálunk a szomszédos Városi Főposta épületéhez, amely szintén a francia gyarmati építészet egyik ikonikus példája. Ezután felfedezzük a nyüzsgő Chinatown városrészt, ahol a kínai kultúra színes kavalkádja vár ránk, végül pedig ellátogatunk a híres Ben Thanh piacra. Éjszaka Saigonban (3 éj).
Tervezett szállás: Kin Thi Sach Ellátás: reggeli, vacsora
7. nap (dec. 28.): Saigon - Cu Chi alagutak
Reggeli után kicsit elhagyjuk Saigont. Utunk során Dél-Vietnámra jellemző látványosságokon, rizsföldeken és falvakon keresztül haladunk. Délelőtt látogatást teszünk a híres Cu Chi alagutakhoz. Az eredeti alagútrendszer hossza 200 km volt, de ebből mára már csak 120 km maradt meg. A vietnámi háború alatt a vietkongok kórházakat, lakásokat, fegyvertárolókat, iskolákat rendeztek itt be, gyakorlatilag a föld alatt éltek és innen indították a támadásaikat is.
Saigon mindig nyüzsgő és egyben legnagyobb városa Vietnámnak. Több, mint 10 millió ember és több, mint 5 millió robogó otthona. Ebből is látszik, hogy a Saigonban élők többsége vagy robogóval vagy Vespával ingázik. Fakultatív program keretein belül Mi is kiprobálhatjuk ezt az életérzést, gasztronómiai élménnyel fűszerezve. A részvevők egy-egy motoron, saját tapasztalt sofőrrel végigmotoroznak a város nevezetességei mellett, szűk utcákon keresztül, több megállóval. Megnézhetjük, hogyan készül a vietnámi palacsinta, tavaszi tekercs. Elmegyünk egy helyi sea food étterembe, illetve, ha időnk engedi egy pubba is látogatást teszünk ahol, élő vietnámi zenét hallhatunk. (kb. 4 órás program)
Ellátás: reggeli, ebéd
8. nap (dec. 29.): Saigon - Mekong-delta
Reggeli után kirándulás a Mekong-deltához a természet egyik csodálatos szépségű képződményéhez. Gyönyörködünk a tájban és a különböző szigetekben. Tovább hajózunk a csatornákon és élvezzük a vidék megnyugtató világát miközben megfigyelhetjük a helyiek mindennapi életét. Időközben hajónkat pár fős kis csónakokra cseréljük. Tradicionális dallamok közben, különleges gyümölcsöket kóstolhatunk. Ebéd után pihentető séta, majd visszahajózás, kikötés után utazás Saigonba.
Ellátás: reggeli, ebéd
9. nap (dec. 30.): Mui Ne
Reggel elindulunk Ho Si Minh-városból, és privát transzferrel utazunk a festői Mui Ne tengerpartjára, ahol megkezdődik a várva várt tengerparti pihenés. Az út során a város zaja lassan elcsendesedik, helyét átveszi a tenger moraja és a pálmafák látványa. Érkezés után elfoglaljuk szállásunkat a homokos part közelében, ahol már a nyugalom és a napsütés az úr. Délutánt szabad program keretében élvezhetjük a tengerparti séták, koktélok és napozás örömeit, miközben hangolódunk a másnapi szilveszteri ünneplésre. Szállás Mui Ne tengerpartján (4 éj).
Reggeli után szabadidő a tengerparton. Este szilveszteri vacsora a szállodában.
Ellátás: reggeli, vacsora
11-12. nap (jan. 1-2.): Mui Ne
Reggeli után szabadidő a tengerparton, illetve fakultatív program lehetőségek közül választhatnak a helyszínen.
Ellátás: reggeli
13-14. nap (jan. 3-4.): Mui Ne - Budapest
Reggeli után szabadidő a szállodában. Délelőtt kijelentkezés a szállodából, amelyet követően transzfer a saigoni repülőtérre, ahonnan elindulunk Budapestre menetrend szerinti járattal, átszállással. Érkezés Budapestre a 14. napon.
UNESCO világörökségi helyszín
Ha Long-öböl
A programok és a szálloda változtatásának jogát irodánk fenntartja!
Fontos információk a körutazással kapcsolatban:
A körutazás során utazunk repülővel, hajóval, busszal és váltogatjuk szállásainkat, mivel az ország legfőbb látnivalóit így tudjuk meglátogatni. A programban lesz olyan helyszín ahová lépcsőn, macskaköves úton vagy éppen egyenletlen földes talajon juthatunk el a könnyed kb. 1-2 órás kellemes városi séták mellett. Az országban magas páratartalomra és meleg időre lehet számítani. A program átlagos erőnléttel teljesíthető, de akinek mozgásszervi, szív –és érrendszeri betegsége van az fokozott figyelmet érdemel. Kérjük, egyeztessen háziorvosával ez ügyben, illetve irodánk felé is legyen kedves jelezni.
Javasoljuk, hogy az esetleges sérülések elkerülése érdekében mindenképpen vigyenek magukkal egy kényelmes, könnyű és csúszásgátló cipőt is, ami stabilan fogja a bokát.
Fakultatív programok:
Fakultatív esti motoros túra Saigonban: 56.000 Ft
(Min. létszám: 10 fő)
A városnézés után egy különleges fakultatív programon vehetünk részt, egy esti Street food túrán, ahol mindenki külön kísérőjével (sofőr) motorra pattan, és elmerül az esti Saigon színes forgatagában. Konvojban haladva felfedezzük a város rejtett titkait, kis bárokban, apró éttermekben ismerkedünk a helyi ízekkel, a tavaszi tekercstől az igazi tengeri ételekig mindent megkóstolunk, illetve amennyiben időnk engedi egy éjszakai zenés bárba is benézünk, mielőtt visszatérünk a szállásunkra. Egy rövid időre igazi saigoni lakosnak érezhetjük magunkat.
Az ár tartalmazza:
- az étkezéseket a megállók során (italok nélkül)
- mindenkinek saját motor, sofőrrel
A prgoram időtartama kürölbelül 4 óra, várhatóan este 6 óra körüli kezdéssel.
Amennyiben szereted az izgalmas élményeket, és szívesen pattannál motorra egy helyi sofőr mögött, hogy felfedezd Saigon pezsgő éjszakai életét, akkor ezt a programot neked találták ki!
Bukósisak mindeki számára biztosított.
Fontos információk:
Tervezett menetrend
december 22. Budapest - Doha 09:15 16:30 QR 202 / kb. 5 óra december 23. Doha - Hanoi 20:35 06:55 (másnap) QR 982 / kb. 6 óra 20 perc
január 3. Saigon - Doha 19:40 23:45 QR 971 / kb. 8 óra január 4. Doha - Budapest 09:40 13:05 QR 199 / kb. 5 óra 25 perc
Amennyiben az hazaúti menetrend nem változik, a hosszú átszállás idejére ajándékba, 6 órás lounge foglalást biztosítunk utasainknak.
Az indulási és érkezési időpontok helyi idő szerint értendők.
Igény esetén business osztályú repülőjegyek is foglalhatók.
Utazás Qatar Airways járattal
A Qatar Airways járatokon maximum 25 kg lehet a poggyász súlya (csoportos foglalás esetén). A fedélzetre egy, maximum 7 kg-os kézipoggyász vihető fel (50 cm x 37 cm x 25 cm méretben).
Csoportos repülőjegy foglalásnál a légitársaság egyben ülteti be a csoportot a járatokra.
Előzetes ültetés kérés felár ellenében lehetséges, általában a jegykiállítást követően. Kérjük, hogy ültetési igényüket legyenek szívesek a hátralékfizetésig jelezni. Amennyiben az előre lefoglalt ülőhelyért nem kívánnak fizetni, abban az esetben az ülőhelyre vonatkozó egyéni kéréseket (ablak, folyosó, stb.) nem tudjuk garantálni. Kérjük, hogy minden esetben ellenőrizzék a kiadott beszállókártyákat. Irodánknak a check-in megkezdését követően már nincs lehetősége a foglaláson módosítani.
Amennyiben valaki ételallergia miatt speciális étkezést szeretne a repülőjáratokra igényelni, legyen szíves lehetőleg jelentkezéskor, de legkésőbb a hátralékfizetésig jelezni részünkre (írásban elküldeni a travel@1000ut.hu email címre). Választható menük: https://www.qatarairways.com/en-hu/services-special/special-meals.html (nem kombinálható, csak egy fajta választható!)
Igény esetén business osztályú repülőjegyek is foglalhatók.
Utazás hagyományos légitársasággal (általános információk)
Amennyiben rendelkezik az adott légitársaság(ok)ra érvényes törzskártyával, kérjük feltétlen jelezze felénk a foglalás során. A kártyaszámot a foglalásban rögzítjük és így nem vesznek el a mérföldek.
Kényelmi szempontú ülőhelyválasztás esetén (ülőhelyek nagyobb lábtérrel / vészkijárat közelében) a légitársaság előzetesen megszabhat feltételeket (mint például az angol nyelv ismerete, fizikai alkalmasság az ajtó kinyitására). vészkijárat közeli üléseket családosok részére (gyermekkel, babával utazók) nem tudunk biztosítani felár ellenében sem. Ingyenes ültetés esetében a légitársaságok “standard” típusú ülőhelyeket biztosítanak. Esetlegesen előforduló géptípus csere esetén nem garantálják az azonos jelzéssel/számmal ellátott ülőhelyet. Egyes járatokon az ültetés csak felár ellenében kérhető (ilyen igényüket kérjük jelezzék előre)!
Olyan úticélok esetében, ahol az adott országban belföldi járaton is utazunk, az igénybevenni kívánt járatok/légitársaságok szabályzata egymástól eltérő lehet. (pl. poggyász méret/súlyhatár). Részeteket az aktuális utastájékoztató tartalmazni fogja.
Nehezen mozgó/mozgáskorlátozott utasaink részére a hagyományos légitársaságok tolószéket tudnak biztosítani, mellyel az utas repülőtéri közlekedését/átszállását segítik a jegykezeléstől a kapuig. Kérjük ilyen igényét szíveskedjen előre jelezni.
A fedélzeti ellátásban a légitársaságok között eltérés lehet. A standard ételkínálat mellett az alapvető érzékenységeknek illetve elterjedt étkezési szokásoknak megfelelő ételek közül tudunk választani. Különleges ételrendelés esetén (vegán, laktóz-,gluténérzékeny, diabetkus stb.) a menük nem keverhetők. Előfordulhat, hogy néhány úticél esetében különböző okokból korlátozott (pl vallási okok) ételkínálattal találkozhatunk. Egyes - jellemzően rövidtávú járatok - előfordulhat, hogy fedélzeti ellátás nincsen, vagy fizetős szolgáltatás.
Biztonsági okokból szúró-, vágóeszköz, manikűrkészlet valamint 1 dl-nél több folyadék szállítása csak a feladandó poggyászban lehetséges.
Beutazási feltételek Vietnámba
A beutazáshoz vízum szükséges. Az útlevél érvényessége legalább 6 hónappal kell, hogy meghaladja a Vietnámból tervezett elutazás időpontját! Az útlevél tartalmazzon minimum 2 üres oldalt.
Társítási garancia
A társítási garancia logóval feltüntetett utak esetében nem kell egyágyas felárat fizetnie az utasnak, ha nem sikerül mellé utas társat találnunk.
Feltételek: - Legkésőbb 2 hónappal az indulást megelőző időpontig szükséges jelentkezni. (Az ettől eltérő esetek egyenként, külön elbírálás alá kerülnek.) - A körutazáson TÖBB hely is legyen még szabadon. (Vagyis: az utolsó helyre társítási garanciával nem lehet jelentkezni.) - Társítási garanciával való jelentkezés esetén a szobatárs személyével kapcsolatban az utasok nem határozhatnak meg feltételeket, ez esetben a társítási garanciánk érvényét veszíti. Ilyenkor az utast egyágyas szobában tudjuk elhelyezni az egyágyas felár megfizetésével. Irodánk igény szerint igyekszik lehetőséget adni arra, hogy az utastársak megismerhessék egymást. Viszont ez nem kötelező, amennyiben az egyik társítandó utas erre nem tart igényt vagy nem veszi fel kapcsolatot a másik utassal akkor ezt nem tudjuk biztosítani. Ha a megismerkedés meghiúsult, és a társítandó utas enélkül nem fogadja el a társítást, akkor a társítási garancia érvényét veszíti. - Továbbá az utastársra vonatkozó reklamációt sajnos nem tudunk elfogadni. A megértésüket megköszönjük!
Az oldal tetején, a „Miért ez az út?” felületen keresse a társítási garancia feliratot. Kizárólag az adott felirattal feltüntetett utaknál vállalunk társítási garanciát.
Fizetési határidők
Bizonyos egzotikus körútjainknál az alábbi, szigorúbb fizetési határidők érvényesek, melyek az utazási szerződésen is feltüntetésre kerülnek:
Az indulást megelőző, 90 napon túli foglalások esetén előlegként a teljes összeg 30%-a, illetve az útlemondási biztosítás díja fizetendő.
90 nappal az indulás előtt (vagy a repülőjegyek véglegesítésekor) a repülőjegy fennmaradó 70%-a fizetendő.
60 nappal az indulás előtt a szerződésen hátralékként fennmaradó összeg fizetendő.
A fenti körutazás esetében több szolgáltatás is (pl. belső repülőjegy, belépők, stb.) jóval előre fizetendő, így azok a megvásárlást követően lemondás esetén már nem visszatéríthetők.
Útlemondási és BBP (betegség-, baleset-, poggyász) biztosítás
Útlemondási (storno) biztosítást minden szolgáltatás részvételi díjából számolunk. Az útlemondási biztosítás mértéke: 2,8% Amennyiben az útlemondási és BBP (betegség-, baleset-, poggyász) biztosítást együtt rendelik meg, abban az esetben útlemondáskor az utast nem terheli önrész a következő esetekben: Utas Covid-19 megbetegedése (ezen belül pl. indulást megelőző 14 napon belül pozitív PCR teszt eredmény esetén is), sürgősségi körházi fekvőbeteg gyógykezelése, elhalálozása, vagy a következő típusú baleseti sérülései: csonttörés, szalagszakadás, legalább III. fokú égési sérülés. Minden egyéb esetben az önrész: 20% A BBP biztosítás további előnye, hogy esetleges járattörlés vagy repülőgép késése esetén 150 EUR összeghatárig fedezik a légitársasági kártérítés behajtásának ügyintézési költségét, amennyiben az arra specializálódó cégen keresztül történik az ügyintézés. (Utasbiztosítás szabályzat G pontja.) További részletekről érdeklődjön kollégáinknál. Biztosításokra vonatkozóan az EUB Biztosító feltételei az érvényesek. A biztosításokról bővebben IDE KATTINTVA tájékozódhat.
Az út idegenvezetője
Ismerje meg Délkelet-Ázsiát!
Árak és időpontok
Indulás - visszaérkezés
Garantált
indulás/társítás
Időtartam
Ár
2025.12.22 - 2026.01.04
14 nap / 11 éj
1 380 000 Ft
A foglalás gombra kattintva elsőként az utazás végösszege
kalkulálható.
Ha az ajánlat megfelelő, akkor ugyanazon a felületen a foglalás is elkészíthető.
Az ár tartalmazza
a nemzetközi repülőjegyet illetékkel (melynek értéke: kb. 570 000 Ft)
a belső repülőjegyet
a szállást helyi 4*-os szállodákban, kétágyas szobákban, 1 éjszakát hajón a Halong-öbölben (Halong-öbölben mindegyik kabin erkélyes)
a reggelit, 4 alkalommal ebédet vagy vacsorát, a Halong-öbölben a hajón teljes ellátást (italok nélkül)
a karácsonyi gálavacsorát a Halong-öbölben (italok nélkül)
a szilveszteri gálavacsorát a tengerparton (italok nélkül)
a megadott programokat
a belépőket a meghirdetett látnivalókhoz
a helyszíni közlekedést autóbusszal
a magyar nyelvű idegenvezetést Budapestről
Az ár nem tartalmazza
a vízumot kb. 19 000 Ft
a borravalókat kb. 90 USD/fő
az útlemondási biztosítást (Covid fedezettel): 2,8%
EGYÉB KÖLTSÉGEK
Egyágyas felár 310 000 Ft
Beach front bungalló felára 4 éjre
Családi szoba felára 4 éjre
Fakultatív esti motoros túra Saigonban 56 000 Ft
BBP utasbiztosítás (EUB Biztosító) - Air & Cruise Top: 1.140 Ft/fő/nap - Air & Cruise Extra: 1.750 Ft/fő/nap
nagyon szívesen osztom meg az élményeim, akár jó akár kritikus, mert úgy gondolom ez így korrekt.
Általában az emberek akkor írnak, ha valami problémát tapasztalnak.
Én azért írtam, mert dicséretet érdemelnek.
Ismételten elmondhatom, nagyon kellemes élményekkel tértem haza. Már másodszor jártam abban az országban, de most is nagyon tetszett. Jól összerakták a programot.
Az idegenvezetőnk Andrea, nagyon kedves és barátságos volt, remekül vezette a csoportot, amikor kellett, hagyott szabadidőt.
Remélem hamarosan egy másik út alkalmával, ismét élvezhetem az iroda minőségi szolgáltatását.
Ildikó, 2022. december
Szilveszter Vietnámban, pihenéssel Mui Ne tengerpartján
12 fős családi csoportunk rendkívül jó élményekkel tért haza Vietnamból. Ez nagyban köszönhető az idegenvezetőnek, Orsinak, aki rendkívül jó helyismerettel, pozitív energiával és folyamatos támogatással segítette, hogy utunk minden perce élménydús legyen. A hosszabb, egyébként monoton utakat hasznos információkkal, különös történetekkel és filmvetítéssel színesítette. Az út különböző állomásai és programjai rendkívül változatosak voltak és Orsi praktikus szervezése miatt folytonosnak érződtek. Melegen ajánljuk Orsit mindenkinek, aki egy izgalmas, életre szóló élményre vágyik.
Utasaink 2019.
Szilveszter Vietnámban
Kedves Éva,
A program összeállítása összességében megfelelt a lehetőségeknek. Orsi, az idegenvezető felkészült volt és gondoskodó, figyelme mindenre kiterjedt - ezáltal még inkább sikerült kikapcsolódni. Nagyon örültem, hogy már az út leírásában is jelezték, és volt is lehetőség a tengerparti hosszabb pihenésre a szállás kategóriák közül - egyszerűen és egyértelműen -magasabb minőségűt választani.
Nagyon köszönjük az irodában dolgozók segítőkész hozzáállását, kedves, pontos és ügyfélbarát kommunikációját.
Utazási kínálatuk széleskörű, a szervezés során törekednek magasabb kategóriájú szálláshelyeket foglalni - mi pedig így szeretünk választani és utazni, ezért tervezünk még a jövőben Önökkel kirándulni.
F. I. 2019.
Szilveszter Vietnámban
Kedves Éva, - egy hibátlanul szervezett, jól kivitelezett úton vettünk részt. Minden munkatársnak köszönet az élményért.
nagyon szívesen osztom meg az élményeim, akár jó akár kritikus, mert úgy gondolom ez így korrekt.
Általában az emberek akkor írnak, ha valami problémát tapasztalnak.
Én azért írtam, mert dicséretet érdemelnek.
Ismételten elmondhatom, nagyon kellemes élményekkel tértem haza. Már másodszor jártam abban az országban, de most is nagyon tetszett. Jól összerakták a programot.
Az idegenvezetőnk Andrea, nagyon kedves és barátságos volt, remekül vezette a csoportot, amikor kellett, hagyott szabadidőt.
Remélem hamarosan egy másik út alkalmával, ismét élvezhetem az iroda minőségi szolgáltatását.
Ildikó, 2022. december
Szilveszter Vietnámban, pihenéssel Mui Ne tengerpartján
12 fős családi csoportunk rendkívül jó élményekkel tért haza Vietnamból. Ez nagyban köszönhető az idegenvezetőnek, Orsinak, aki rendkívül jó helyismerettel, pozitív energiával és folyamatos támogatással segítette, hogy utunk minden perce élménydús legyen. A hosszabb, egyébként monoton utakat hasznos információkkal, különös történetekkel és filmvetítéssel színesítette. Az út különböző állomásai és programjai rendkívül változatosak voltak és Orsi praktikus szervezése miatt folytonosnak érződtek. Melegen ajánljuk Orsit mindenkinek, aki egy izgalmas, életre szóló élményre vágyik.
Utasaink 2019.
Szilveszter Vietnámban
Kedves Éva,
A program összeállítása összességében megfelelt a lehetőségeknek. Orsi, az idegenvezető felkészült volt és gondoskodó, figyelme mindenre kiterjedt - ezáltal még inkább sikerült kikapcsolódni. Nagyon örültem, hogy már az út leírásában is jelezték, és volt is lehetőség a tengerparti hosszabb pihenésre a szállás kategóriák közül - egyszerűen és egyértelműen -magasabb minőségűt választani.
Nagyon köszönjük az irodában dolgozók segítőkész hozzáállását, kedves, pontos és ügyfélbarát kommunikációját.
Utazási kínálatuk széleskörű, a szervezés során törekednek magasabb kategóriájú szálláshelyeket foglalni - mi pedig így szeretünk választani és utazni, ezért tervezünk még a jövőben Önökkel kirándulni.
F. I. 2019.
Szilveszter Vietnámban
Kedves Éva, - egy hibátlanul szervezett, jól kivitelezett úton vettünk részt. Minden munkatársnak köszönet az élményért.
Indokína 6 országa közül három egy csokorban, mint egy igazi virágcsokor, szemet gyönyörködtető, szép, hat a lélekre is és elbűvöl. Laosz, Vietnám, Kambodzsa - Indokína legszebb virágai, ismerje meg őket.
Laosz, Vietnám és Kambodzsa történelmében, kultúrájában ugyan sok közös vonás van, mégis mindegyik ország büszkélkedik olyan látnivalóval, amelyet sehol máshol nem találhatunk meg!
Iratkozzon fel hírlevelünkre egyedi, exkluzív ajánlatokért!
Elismeréseink
A honlapon szereplő helyesírási hibákért, aktualitását vesztett árakért, akciókért, illetve az árkalkulációs program esetleges hibáiért, valamint a képekben, leírásokban fellelhető hibákért, eltérésekért a felelősséget nem vállaljuk. Kizárólag a munkatársaink által visszaigazolt árak, adatok, leírások, képek és egyéb más információ tekinthetőek véglegesnek. Weboldalunk használata közben megadott, azonosításra alkalmas, személyes adatok begyűjtése és feldolgozása megfelel az érvényes adatvédelmi előírásoknak.